Řidič vnitrostátní kamionové dopravy / Řidiči tahačů

FirmaEwals Cargo Care Trucking spol. s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda43 500 Kč až 47 500 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Prvotní informace:
emailem: [email protected]
telefonicky: 487 883 310, 736 758 133 8:00 - 15:00

Upřesňující informace:
Co Vás čeká:
- práce od pondělí do pátku s denními návraty domů, víkendy volné
- práce dle provozní potřeby dispečinku na vnitrostátních přepravách, vždy se zahájením a ukončením v Bezděčíně
- bydliště v okolí Mladé Boleslavi výhodou

Co můžete očekávat od nás:
- garantovaný příjem 43.500 Kč hrubého/měsíc + odměna za pracovní výkonnost
až 4.000 Kč hrubého/měsíc (po zkušební době) + stravné 220 Kč/den
- výplata každý měsíc včas na účtu
- moderní flotila vozidel se zajištěným servisem, dispečink 24/7, spojení pomocí on-line aplikace
- dodržujeme nařízení ES č. 561/2006
- odborně Vás proškolíme v hospodárné a ekologické jízdě

Požadavky:

- řidičský průkaz C+E, profesní způsobilost, karta řidiče
- praxe v kamionové dopravě alespoň 2 roky
- zdravotní způsobilost, dopravně psychologické vyšetření
- chuť k práci

Zaměstnanecké výhody:
- zázemí silné mezinárodní dopravní společnosti
- firemní oblečení
- odměny k pracovnímu výročí
- příspěvek na životní nebo penzijní pojištění po roce trvání pracovního poměru

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Mladá Boleslav - Bezděčín 109, 29301, Česko
mzda, plat (hrubý):43 500 Kč až 47 500 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Ewals Cargo Care Trucking spol. s.r.o., IČ: 25483943
datum zveřejnění nabídky práce:05. 03. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Kateřina Zourková

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Ewals Cargo Care Trucking u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 43 500 Kč až 47 500 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Mladá Boleslav - Bezděčín 109, 29301, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Firma neuvedla své kontakty přímo v sekci s kontaktními údaji. Ale nebojte - mrkněte se do textu popisu nabídky práce - někdy jej firma uvede zde.